Літня вечірка просто неба

Літня вечірка просто неба

З дружньою атмосферою

Немає нічого кращого, ніж відпочивати з друзями, особливо влітку! Зараз слушний час, щоб насолоджуватися спілкуванням з прекрасними людьми просто неба. Меблі та кашпо LECHUZA – це ідеальні партнери для відкритого майданчика. Ваші гості відчують себе спокійно, бо добрий господар знає: вечірки в саду оживають від атмосфери та оточення навколо. Бажаємо вам приємного літа!

Притягує погляди у природному виконанні

Природний літній рай

У кубічній або колонноподібній формі розумне кашпо CANTO Stone створює природні акценти в садах та на терасах. У симетричному кашпо з системою автополиву у вас достатньо місця для великих квітучих рослин. Яскраві квіти забезпечать вам літній настрій.

НОВИНКА
%
Спеціальна пропозиція
ECO
НОВИНКА
%
Спеціальна пропозиція
ECO
CANTO Stone

Для м'яких літніх вечорів

Сідайте!

Меблі LECHUZA створюють відчуття справжнього заміського життя. Стілець, що штабелюється, забезпечує великий комфорт завдяки ергономічному дизайну і злегка еластичному покриттю для затишних вечорів з друзями.
Удостоєні нагород вуличні меблі не тільки виглядають шикарно, але й легко чистяться. Вони міцні та стійкі до атмосферних впливів. Це робить прибирання навіть кумедною!

Ice Ice, Baby

Тримайте у прохолоді

корзинку YULA

Крута ідея: кошик YULA можна перетворити на кулер для напоїв всього за кілька простих кроків.

Для цього заповніть її кубиками льоду в упаковці і поставте пляшки всередину. Практична прикраса вашого столу готова!

Вітаємо літо

Для відпочинку вдома

CILINDRO Color у новому кольорі помаранчевого заходу сонця є чудовим аксесуаром для наступної вечірки в саду. Практична система автополиву забезпечує збалансоване постачання вологою рослин навіть у надзвичайну спеку - влітку вона може бути!

CILINDRO Color

Місце на сонці

Райська Lounge-зона

Перетворіть свій сад на літній рай – у кашпо LECHUZA не тільки миттєво висаджуються рослини. Вони оптимально підходять до ваших рослин завдяки практичній системі автополиву. Садові класики, такі як троянди та гвоздики, можуть бути посаджені в кашпо RUSTICO і CUBETO Stone.

Райська Lounge-зона
Все для прекрасної літньої вечірки: