Весна вже в дорозі

Готуємось її зустрічати!

Коли температура знову піднімається, і природа прокидається до нового життя, весна не за горами! Після сірого сезону весна запалює справжній феєрверк квітів: від яскраво-жовтих нарцисів, рожевих ранункулюсів до блакитних гіацинтів.

Щоб весняні квіти залишалися свіжими і довго цвіли, кашпо LECHUZA із вбудованою системою поливу дбає про їхнє оптимальне харчування вологою.

Жінка тримає в руках букет жовтих нарцисів

Класика поєднується з яскравістю

Універсальне CLASSICO Color

Після холодних зимових місяців нам не терпиться знову повернути позитивний настрій та свіжий колір у наші будинки. У кашпо LECHUZA рослини виглядають особливо стильно і довго зберігають свіжість завдяки вбудованій системі автополиву.

Універсальний CLASSICO Color з його стриманими квітами – білим, сірим та бежевим – дійсно підкреслює яскраві квіти та відмінно підходить для невеликих підвіконь, стелажів або полиць.

Ескізні квіти на блакитному тлі
Подарункова упаковка на синьому фоні

Нехай кажуть квіти!

Маленькі подарунки посилюють дружбу

Чи то Великдень, День матері або просто тому, що завжди є привід порадувати близьких. Маленькі кашпо з яскравими квітучими рослинами, такими як примули, тюльпани та нарциси - популярні подарунки. Вони, на відміну від букету квітів, як і раніше, будуть приносити радість за кілька тижнів. Барвистий квітковий подарунок залишається надовго свіжим завдяки вбудованій системі автополіву LECHUZA і приносить гарний настрій в будинку та офісі.

Подарункова упаковка на синьому фоні
'Квіткові кашпо LECHUZA у формі голів Playmobil з посадженими в них белісами та декоровані у великодньому стилі
Прекрасне доповнення для ранніх квітучих: