Літо вже може настати!

Найкрасивіше місце будинку

Влітку ми проводимо багато часу у саду, на терасі чи балконі. Чи сидимо ми на вулиці, готуємо барбекю, відпочиваємо або працюємо - завжди приємніше, коли вуличні меблі красиві та якісні. Садові меблі LECHUZA також комфортні та міцні.

Дизайн та якість

Зроблено в Німеччині

LECHUZA поєднує стиль життя на відкритому повітрі з міцними і довговічними матеріалами. Елегантний зовнішній вигляд, найвищий комфорт сидіння та продумані деталі – ось лише кілька переваг функціональних меблів LECHUZA.

Подивіться видео!

Легко зберігати

Практичний та зручний: штабелюваний стілець LECHUZA

Сідайте!
Стілець LECHUZA пропонує найвищий комфорт за рахунок ергономічної форми та злегка пружинистих матеріалів. Він економить місце, легко укладається та миється. Високоякісний матеріал також є морозостійким, стійким до погодних умов та УФ-випромінювання!

Стілець, що штабелюється з колекції меблів LECHUZA, має нагороду GERMAN DESIGN AWARD.

НОВИНКА
%
Спеціальна пропозиція

Садовий стіл

Must-have для відкритого майданчика

Обідні столи мають міцну раму з плетеною фактурою і поставляються зі стільницею із безпечного скла або з HPL поверхнею. Ніжки столу оснащені регульованими по висоті гвинтами. Стіл твердо стоятиме на своїх ніжках. Залежно від розміру садові столи LECHUZA пропонують місце для чотирьох або шести осіб. Це відповідні умови для затишної зустрічі з сім'єю чи друзями.

'Ніжка столу регулюється по висоті за допомогою гвинта
Садові столи LECHUZA доступні в багатьох варіантах!
Садові столи LECHUZA доступні в багатьох варіантах!