Будинок у самому центрі міста

Сучасний модерн

Будинок у самому центрі міста

Завдяки яскравим кольорам та стильним домашнім аксесуарам ваш будинок також ідеально вписується в сучасний спосіб життя. Яскраве поєднання кольорів та форм надає вашому інтер'єру нового відтінку. Різноманітність кашпо у колекції TREND від LECHUZA дає вам свободу самовираження.

Ухил у ретро

Класичний

Включайте класичні деталі до інтер'єру. Оригінальні предмети різних епох створюють ідеальний інтер'єр для творчих людей. З модними квітами та гарним освітленням ви створюєте дизайн, який викличе нотку ностальгії. Нейтральні або земляні кольори різних кашпо колекції PREMIUM від LECHUZA створюють чудовий контраст із рослинами.

Класичний

Розкішний шик

Шляхетні кольори та форми

'Таким чином

Темні стіни та килимове покриття створюють більше, ніж просто затишок. У поєднанні з гладкими поверхнями та чіткими контурами вони приносять особливу чарівність. Таким чином, ваш будинок стає ексклюзивною адресою, і всі шукають місце у вашому списку гостей.

При правильному виборі форм та кольорів ви можете забезпечити відмінну комбінацію класики та екстравагантності. У яскраво-червоному CURSIVO рослини стають ексклюзивним предметом інтер'єру. А класичні моделі, наприклад CLASSICO, забезпечують необхідну тишу та спокій у жвавій обстановці.

Будинок для тропічних лісів

Міські джунглі

Будинок для тропічних лісів

З рослинами ви можете перетворити свій будинок на місце, де можна мріяти. Чіткі лінії сучасних кашпо створюють яскравий контраст із блиском рослин та забезпечують порядок у домашніх міських джунглях. Інтелектуальна система автополиву в кашпо LECHUZA із вбудованим резервуаром для води спрощує догляд за рослинами під час вашої наступної подорожі або відрядження. Кашпо CANTO Stone та CLASSICO LS також пропонують вашим зеленим улюбленцям достатньо місця для росту та цвітіння.

CURSIVO
Тут навіть екзотичні рослини почуваються як удома: