Домашній оазис в останні теплі дні

Сади у заміському стилі

Останні теплі промені м'яко висвітлюють веранду. Сад сяє у своєму буянні фарб. І ви насолоджуєтеся чудовим виглядом - так красиво може бути в бабине літо. Це ще більш актуально для садів, оформлених у затишному заміському стилі. Пишні квіти, затишна тераса та трохи невимушеної природи створюють ідилію заміського будинку навіть у міській квартирі.

Домашній оазис в останні теплі дні
Сади у заміському стилі

Створіть різноманітність у своєму саду

З яскравими квітами та кашпо у стилі Cottage

Ви можете створити справжній заміський сад за допомогою простих ідей. Стиль, що виник в Англії XIX століття, заснований головним чином на барвистих, різноманітних кольорах.

Наприклад, вони знайдуть ідеальне місце у кашпо LECHUZA CUBICO Cottage. Тут веселі пишні квіти виділяються із спеціально витонченого дизайну кашпо.

le_tw-spaetsommer_nido_countrychic

Колекція LECHUZA Cottage

Стильний, довговічний та благородний

Не лише квіти, та й ефектні кашпо. Плетена фактура поверхні кашпо ідеально вписується у будь-який сад, а також прикрашає тераси та балкони. Тонкі, стильні кашпо різних кольорів наповнюють простір шиком.

НОВИНКА
%
Спеціальна пропозиція

Ідеальне доповнення

Чудовий барвистий балкон

Це не обов'язково має бути цілий сад. Ви також можете створити окремі композиції у цьому стилі. Садові меблі з плетеною фактурою створюють класичне та стильне оформлення балкона або тераси. З відповідними кашпо колекції Cottage ви доповнюєте ідею. Тепер залишилися лише яскраві квіти, чагарники чи багаторічники – і дизайн завершено.

Кашпо для озеленення інтер'єрів та вулиці

Справжній універсал

Кашпо для озеленення інтер'єрів та вулиці

Восени світловий день стає коротшим і температура опускається, стає прохолоднішою. Частину рослин, які добре почуваються восени, ви можете залишити в кашпо на вулиці. А частину – перенести до будинку. Таким чином, ви будете насолоджуватися видом великих рослин цілий рік!

Створіть заміський стиль вдома зараз: