Їстівні квіти

Смачне рішення протягом усього року

Будьте, як кухарі у тв-шоу та фуд-блогери. Використовуйте їстівні квіти в їжі та напоях! Багато красивих квітів можуть бути зацукровані та збережені протягом певного часу. Їстівні квіти також дуже смачні у вершковому маслі, з домашнім хлібом або вершковим сиром.

Ми підготували для вас кілька смачних рецептів оригінальних кубиків льоду, прикраси для випічки та смачні салати. Перетворіть свої кухонні витвори на справжню модну їжу!

Flower Power

Отримайте задоволення від квітів!

наші улюблені
наші улюблені

«На додаток до троянд, фіалок та маргариток, є багато інших квітів та рослин, які дарують нам свої їстівні, барвисті квіти. Ось наші улюблені:

маргаритки (Bellis perennis), настурція (Tropaeolum majus), запашні герані (Pelargonium), чорнобривці тонколисті (Tagetes tenuifolia), рози (Rosaceae), лаванда (Lavandula angustifolia), рогата фіалка (Viola cornuta), бузок (Syringa vulgaris), сиринг (Cyanus segetum), кульбаба (Taraxacum)

рецепт
рецепт
Інгредієнти
Sweets for my sweet...

Цукати

Цукрово-солодкі декоративні ідеи із саду

  1. Відваріть 50 г цукру на 125 мл води для утворення сиропу, потім дайте йому охолонути.
  2. Обережно занурьте квіти в сироп і поставте на лист.
  3. Дайте сиропу трохи затвердіти і додайте трохи цукру на квіти.
  4. Страва повинна застигнути протягом 1-2 тижні - готово!

Трави також можна легко зацукрувати, використовуючи той же принцип.

Порада: помістіть квіти у форму для маффінів, щоб вони застигли - таким чином вони збережуть свою форму!

рецепт
рецепт
'Ice

Кубики льоду з травами, ягодами та квітами

Аромат літа для освіжаючих напоїв

Заморожені трави не тільки чудово виглядають, вони також надають кожному напою аромату. Всі види трав, такі як розмарин, базилік, м'ята та чебрець, підходять для використання в кубиках льоду.

Швидке приготування: зберіть листя. Заповніть форму для кубиків льоду водою, додайте листя і помістіть його в морозильник. Кубики льоду з їстівними квітами або дрібними ягодами (наприклад, чорницею, смородиною або малиною) не мають такого інтенсивного смаку, але класно виглядають у напої.

'Кубики льоду
RUSTICO Color 21
₴ 806,00
-->

Барвистий квітковий салат

Смачно, корисно та гарно!

Використовуйте квіти залежно від сезону та того, що зараз цвіте у вашому саду.
Наприклад, привабливі настурції, квіти огірковика, фіалки, троянди, незабудки, звичайні чорнобривці, їстівні хризантеми, тонколисті чорнобривці, ромашки, квіти шавлії та квіти зубка часнику.

Ви можете поєднувати ці квіти з усіма видами салату і трав - немає межі вашій творчості.

Simple and Delicious

Як це зробити: підготуйте заправку та покладіть її на один бік. Вимийте салат та додайте квіти зверху. Тільки залийте заправку на салат незадовго до їжі, інакше це може пом'якшити квіти та втратити гарний вигляд. Для ще більшого аромату обсмажте волоські горіхи ненадовго в сковороді без олії.

Барвистий квітковий салат
Підходящий будинок для лаванди, троянди, настурції та інших кольорів: