Північ та схід

Зовсім не відрізняються

Поєднання традиційної японської скромності з затишком та тишею Скандинавії. У результаті отримуємо стиль, що підкуповує своєю спокійною чарівністю: «Japandi».

Менше – це більше
Ставка на скромність: мінімалізм - основа філософії стилю Japandi. Оформлення приміщень концентрується на основному. Спокійний, без хвилювання, сфокусований інтер'єр, але в той же час цілком затишний!

Відмінний баланс

Крайності притягують одна одну

Обидві протилежності – світло та тінь – тісно пов'язані з японською культурою та естетикою. Завдяки комбінації темних та світлих елементів виникає обстановка антагонізму, що створює гармонію, незважаючи на наявність яскраво виражених протиріч. Чіткі форми, спокійні кольори, урівноважена гармонія.

Пристрасть до природного початку

Зелений – контрастний колір

Обід подано
Органічні форми, натуральні матеріали, подібні до природних кольорів: це і є стиль Japandi. Посуд та елементи декору з дерева, каменю та кераміки створюють мирну та спокійну атмосферу. Вона гармонійно доповнюється аранжуванням рослин у приглушених колірних тонах. А кілька світильників додають чудовий контраст.

Відчуття будинку
Близькість природи – це також наявність матеріалів та тактильних відчуттів, схожих на природні. Незабарвлене дерево типово в скандинавському стилі, виготовлені вручну елементи декору з важкого, грубого каменю, а також лляні матеріали з грубими волокнами відмінно підійдуть до квартири в стилі Japandi.

Гармонійні комбінації

Елементи переставлені

Любов до простих форм та натуральних матеріалів максимально гармонійно поєднує скандинавський та японський стилі. Всі меблі функціональні, довговічні і мають стильний дизайн.

Стиль, повний особистої чарівності

Прекрасні фігури у центрі уваги

є відображенням життя та індивідуальності її мешканців. Вона живе завдяки унікальним предметам, яким може бути багато років. Речі, за якими може стояти історія не одного покоління, просто чудові!

'Кухонна сцена в стилі Japandi з екстравагантною рослиною
Баланс та гармонія для вашого благополуччя