Нове життя для переробленого пластику

Зберігаючи ресурси, заощаджуючи сировину та переробляючи існуючі речі, кожен із нас може зробити свій внесок у підвищення довговічності.

Економне та екологічно чисте використання ресурсів також є частиною іміджу LECHUZA. Тому ми приділяємо велику увагу екологічності та відповідальності, коли маємо справу з сировиною, яка використовується, особливо у нашому власному виробництві. Ми виробляємо екологічно чисту електроенергію, таку як сонячна енергія, і переробляємо 95% пластикових залишків нашого власного виробництва для виробництва кашпо. Залежно від кількості опадів ми використовуємо близько 70% води, необхідної для наших виробничих потужностей, із цистерн. Усі кашпо LECHUZA на 100% підлягають переробці.

У LECHUZA основна увага приділяється високій якості та довговічності кашпо. Оскільки природа близька до наших сердець, ми виробляємо відповідно до найвищих екологічних стандартів у Німеччині. Весь ланцюжок створення вартості включено в нашу екологічну концепцію. Наприклад, ми гарантуємо, що наші постачальники мають короткі маршрути доставки та уникаємо контрактної праці в країнах, що розвиваються. Багато нашої сировини надходить або з Німеччини, або з сусідніх країн, таких як Франція.


Хочете дізнатися більше про тему сталого розвитку та збереження ресурсів у LECHUZA? Будь ласка, перегляньте сторінку нашої компанії.

Вивчайте більше

екологічна стійкість

екологічна стійкість

Ми аналізуємо всі екологічні умови виробництва та використання нашої продукції та постійно шукаємо потенціал оптимізації.

Соціальна відповідальність

Соціальна відповідальність

Завдяки нашій підприємницькій діяльності ми робимо стабільний внесок у підтримку розвитку людей.

Nachhaltiges Wirtschaften

Сталий бізнес

Ми гарантуємо, що наші бізнес-моделі можна використовувати успішно та в довгостроковій перспективі з позитивним впливом на людей та навколишнє середовище.


Від пластикового сміття до кашпо

Виглядає як звичайна кашпо, але це не так! Тому що CLASSICO Color ECO — це перше кашпо від LECHUZA, яке виготовлене на 100% із переробленого пластику* і, як і всі інші кашпо від LECHUZA, може бути на 100% перероблений. Завдяки цим особливим властивостям лінія ECO отримала сертифікат Blue Angel. Сертифікація була отримана, оскільки принаймні 80% зроблено з переробленого пластику, а кількість забруднюючих речовин обмежена.

З новими кашпо «Made in Germany», виготовленими з переробленого пластику*, ми в LECHUZA робимо ще один великий крок до екологічності. Особливість лінійки ECO: після того, як сепаратори для рослин всіх кашпо LECHUZA виготовлені повністю з переробленого PIR-пластику*, зовнішнє кашпо лінійки ECO тепер також виготовлено з переробленого матеріалу. Таким чином LECHUZA забезпечує активну підтримку існуючих циклів переробки – використання пластику, переробка, повторне використання.

Завдяки своїм міцним і довговічним властивостям пластик пропонує оптимальні умови для переробки і тому ідеально підходить як основа для нової лінії ECO. Для так званого пластику PCR*, з якого виготовлений зовнішнє кашпо лінії ECO, пластикові відходи подрібнюються на гранули на заводі з переробки, розплавляються, а потім переробляються на сировину для виробництва кашпо ECO. Це означає, що кашпо не тільки повністю придатні для вторинної переробки, але також виготовлені з переробленого пластику*.

*Зовнішнє кашпо лінії ECO виготовлена з пластику PCR, набір для поливу виготовлений з пластику PIR. Пластик PIR (так званий постіндустріальний рециклат) — це відходи промислового виробництва пластмас. ПЛР-пластик означає «переробка після споживача». Для цього пластикові відходи зі збору вторинної сировини подрібнюють на гранули на заводі з переробки, розплавляють, а потім переробляють у сировину для виробництва кашпо лінії ECO.

Доступний у шести
розмірах і трьох кольорах
'Блакитний ангел

Чудово стійкий!

Усі кашпо в лінійці CLASSICO Color ECO, які виробляються з літа 2023 року, мають сертифікат Blue Angel*.

Продукти, які щонайменше на 80% складаються з переробленого пластику та відповідають ліміту забруднювачів відповідно до строгих рекомендацій RAL (орган, що присуджує нагороди «Blue angel»), можуть отримати цей сертифікат. Понад 45 років «Blue angel» є екологічним маркуванням федерального уряду та означає незалежне, прозоре та амбітне маркування. Blue angel гарантує, що продукт має менший вплив на довкілля та клімат і відповідає високим стандартам охорони здоров'я.

*Тестування згідно з настановою DE-UZ 30a

Найкраща якість без компромісів

Що стосується якості, CLASSICO ECO ні в чому не поступається звичайним кашпо LECHUZA: стійкість до зламів, атмосферних впливів і, отже, довговічність – ось що робить ECO особливим. Це означає, що його можна використовувати як у приміщенні, так і на вулиці. Він оснащений оригінальною системою поливу LECHUZA, за допомогою якої рослини можуть забезпечити себе всіма необхідними поживними речовинами та водою. Догляд за рослинами стає дитячою грою - і екологічно безпечною!

CLASSICO Color ECO доступний у 6 розмірах і трьох матових сірих відтінках. Світло-сірий, сірий або темно-сірий кольори, стильно впишуться в будь-яку атмосферу. Завдяки екологічному виробництву з повністю переробленого пластику, довговічності та простому дизайну це хороший вибір для тих, хто хоче зробити свій дім більш екологічним.

LECHUZA Субстрати

Окрім стійкого виробництва та перероблених кашпо, наші субстрати також корисні для навколишнього середовища. Ви можете дізнатися все про наші субстрати без торфу та багато інших переваг нашої системи поливу на нашій сторінці послуг.

Вивчайте більше