Ідеї озеленення балкона

У самому центрі міста у самому серці країни

Те, що раніше було окремими квітами на балконах, сьогодні перетворилося на тренд: у містах люди копають, садять і збирають урожай у різних місцях. Тенденція міського садівництва повертає місту шматочок природи. І це справді легко зробити. Все, що вам потрібно, це невеликий простір для вирощування, любов до рослин та трохи творчості.

Кашпо з колекції LECHUZA Stone є ідеальними партнерами для вирощування овочів та трав. А їхня поверхня з фактурою під натуральний камінь робить їх стильними для сучасних міських балконів або терас.

Ідеї озеленення балкону

LECHUZA - правильне кашпо для кожної рослини

Трави та овочі на вашому балконі

Лише кілька кроків, і ваш міський балкон перетворюється на зелений оазис. Існує навіть підходяще кашпо для найменшого простору. Кашпо вражає не лише зовнішнім виглядом, а й системою автополиву.

Салат, трави, а також помідори або редис відчувають себе як удома в балконному кашпо BALCONERA Stone. Тримачі для балконного кашпо LECHUZA міцно кріплять його до перил і можуть бути розширені за допомогою подовжувача, якщо поперечини розташовані далеко один від одного.

Головне правило - чим більше рослина, тим більший розмір коріння і тим більше води та місця йому потрібно.
Гармонійне кашпо у формі чаші CUBETO дозволяє створювати маленькі сади з травами, які не лише вміщаються на вашому балконі та терасі. У них можна вирощувати навіть спеції до столу. А практичне універсальне кашпо CANTO Stone дає достатньо місця всім рослинам з великим корінням.

Ваші рослини харчуються вологою за принципом, як у природі. Знімний гвинт горщика повинен бути викручений, щоб надлишок води під час дощу витікав із кашпо.

Делікатеси з саду

Що росте на балконі чи терасі?

Делікатеси з саду

Звичайно, найважливіше питання - це які рослини можна посадити. Наприклад, солодкий салат ідеально підходить для початківців і може рости ціле літо. Якщо ви збираєте тільки зовнішнє листя, рослина з радістю продовжить рости і продовжить постачати вас вітамінами. Популярні міні-ягідні лози або маленькі цитрусові дерева перетворюються на середземноморську зелену зону на цих стильних кашпо з натурального каменю. Навіть овочі, такі як томати, огірки, перець та цукіні, ідеально підходять для посадки в кашпо. Регулярне додавання добрив прискорює зростання і означає, що ви отримаєте багатий урожай.

Садівництво не повинно бути складним

Підготовка - Початок – Фініш

Садівництво не повинно бути складним

Садівництво немає нічого спільного з городами. Навіть не маючи досвіду, потрібно докласти небагато зусиль, щоб перетворити вашу терасу або балкон на затишний сад.

Підготовка - Початок – Фініш

І найкраще: ви можете додавати свіжу малину та лимон у воду та лимонад, а солодка полуниця на смак у два рази краща. Ідеально для чудового літнього дня!

Відмінні балконні кашпо для вашого будинку: