Осінні ідеї з LECHUZA

Покращувати настрій у похмурі дні

Багато літніх рослин, таких як герані та петунії, вже до кінця літа знаходяться на піку цвітіння. Але це не причина для вашого саду, тераста та балкона стати нудними восени. Навіть наприкінці літа, восени та взимку різнобарвне листя, і квіти можуть скрасити негоду, підняти настрій на багато місяців.

Актуальна колекція LECHUZA включає моделі різних форм, розмірів і кольорів. Кашпо забезпечують догляд за вашими рослинами будь-якої пори року. Вони навіть здатні витримувати складні погодні умови завдяки своїй зносостійкій зовнішній поверхні.

leaves

Турбота до весни

Стастема автополиву відмінно підходять і для прохолодних місяців

Для витривалих багаторічних рослин холодніші місяці важливі для подальшого розвитку. Ці рослини в горщиках безперечно можуть залишатися на вулиці в холодну пору року!
Надійна система автополиву LECHUZA забезпечує рослини та квіти водою та поживними речовинами за принципом, як у природі. Коли рослини знаходяться на вулиці, щоб уникнути заболочування ґрунту від дощової води, потрібно викрутити нижній гвинт у дні кашпо.
Коли настане перший мороз, не потрібно заповнювати резервуар для води в кашпо LECHUZA. Перейдіть на полив тільки рослинного субстрату зверху - волога все ще накопичуватиметься в дренажному шарі LECHUZA-PON. Поливайте рослини тільки в безморозні дні, щоб Вони не відчували стрес через коливання температури.

chestnuts
Autumn Favourites
Autumn Favourites

Осінні композиції для терас та балконів.

Яскраві та Барвисті аранжування

Квіткові композиції в кашпо можуть виглядати так само цікаво в холодні місяці: стильне та фактурне листя, витончені квітучі красуні та трави – це відмінний вибір для сезону.

Створюйте різні композиції для осінніх садів, використовуючи кашпо LECHUZA. Їх можна використовувати на відкритому повітрі цілий рік, завдяки їх морозостійкому пластику. Наприклад, кашпо CUBETO має вражаючий дизайн зовнішньої поверхні і виглядає як натуральний камінь. Це гармонійне кругле кашпо пропонує нескінченні можливості для створення красивих осінніх аранжувань.

pumpkins
Booo!
Booo!

Не бійтеся!

Прикраси-страшилки для осінніх садів

Коли восени листя вашого саду стає особливо яскравим, а листя починає повільно опадати, ваш простір може швидко почати виглядати голим. Створення осінніх прикрас своїми руками є гарним рішенням повернення саду колишньої краси. Спеціально для Хеллоуїна прикраси-страшилки навколо ваших дверей та саду – справжня необхідність! Ви можете знайти деталі та матеріали під час осінніх прогулянок, а також у місцевих магазинах: блискучі каштани, ароматні мохи та гарбузи всіх розмірів та форм. Використовуйте ці натуральні матеріали, щоб прикрасити кашпо LECHUZA і завершіть декор з гарбузом.

pumpkins
Переконайтеся, що про ваші рослини добре доглядають будь-якої пори року: