Вирощуйте свої орхідеї правильно!

У розквіті

Орхідеї – це ніжні, доступні у багатьох кольорах і просто чудові прикраси підвіконня. LECHUZA допоможе вам у догляді за ними! Ось прості рекомендації щодо догляду та пересадки цих квітучих красунь у відповідні кашпо.

ORCHIDEA - це кашпо від LECHUZA, яке спеціально розроблене та ідеально підходить для посадки фаленопсису, дендробіуму та інших сортів орхідей.

Універсальне кашпо для орхідей

ORCHIDEA

Хороший стиль потребує уваги, а орхідеї дуже вимогливі! Тим не менш, зараз ви можете доглядати за елегантними рослинами дуже легко. У комплект входить стильне кашпо, напівпрозора вставка та спеціальний субстрат для орхідей. Тільки найкраще для цих вибагливих красунь!

НОВИНКА
%
Спеціальна пропозиція
ORCHIDEA Універсальне кашпо для орхідей

Створений
спеціально для вашої орхідеї

Вашим орхідеям це сподобається: напівпрозора вставка ORCHIDEA дозволяє корінням дихати та отримувати світло, сприяючи здоровому зростанню рослини.

Оригінальний субстрат для орхідей LECHUZA містить кокосові волокна та гумін

Оригінальний субстрат для орхідей LECHUZA містить кокосові волокна та гумін. Це саме те, що потрібне орхідеям для зростання.
І найголовніше - набір для орхідей вже включає достатньо субстрату для пересадки рослини!

ORCHIDPON - Відмінний варіант дренажу та ґрунту - високоякісний та чистий мінеральний субстрат

ORCHIDPON

Відмінний варіант дренажу та ґрунту - високоякісний та чистий мінеральний субстрат

Спеціально для орхідей LECHUZA створено субстрат ORCHIDPON, який пропонує рослинам чудові умови для пишного та чудового цвітіння. ORCHIDPON забезпечує збалансовану подачу води та повітря, гарне зберігання поживних речовин та постійний рівень pH. Це дає орхідеям гарне здоров'я та спрощує догляд за ними.

Субстрат для орхідей може використовуватися не тільки для кашпо ORCHIDEA, але і для всіх інших кашпо LECHUZA та звичайних горщиків завдяки своїм властивостям.

Догляд за орхідеями: професійна порада

Поради від експертів LECHUZA

YULA pearl rose

Правильний полив

Чого треба остерігатися

Орхідеї схильні до гниття коренів. Більшість орхідей ростуть у тропічних лісах із високою вологістю повітря. Але вони не люблять заболочений або перезволожений ґрунт. Система автополиву LECHUZA забезпечує ваші рослини оптимальною кількістю води.

Важливо: орхідеї воліють воду, наприклад дощову, яка не містить вапна. Час від часу ви можете також обприскувати всю рослину водою, створюючи приємну пару навколо рослини, щоб імітувати їхнє природне середовище в тропіках.

Орхідея - інструкція з поливу

Дотримуйтесь цих кроків:

  1. Якщо у кашпо немає шахти для заливу води, поливайте рослину помірно зверху. Вода не повинна потрапляти на бутони та листя. Наполовину заповніть резервуар для води або використовуйте трохи менше води залежно від розміру та індивідуальних потреб вашої орхідеї.
  2. Коли рослина все вип'є та ємність для води спорожніє, створіть рослині сухий період протягом 7–14 днів. Використовуючи палець, перевірте, наскільки вологою є субстрат і завжди враховуйте скільки води потрібно сорту вашої орхідеї. Зів'яле листя може бути ознакою того, що у вашій орхідеї занадто багато або занадто мало води.

Правильне добриво та підживлення

Як і будь-якій рослині, орхідеям будуть корисні поживні речовини. Однак вони не потрібні орхідеї у великій кількості. Добриво повільної дії LECHUZA можна використовувати як зі спеціальним субстратом для орхідей, так і субстратом LECHUZA PON протягом 4-6 місяців. Виходячи з цього, використовуйте добрива для орхідей з вашого місцевого магазину кожні 4-6 тижнів.

Идеальное размещение

Ідеальне розміщення

Орхідеї люблять добре освітлені місця без прямого контакту із сонячними променями (наприклад, у вікнах, звернених на схід чи захід). В іншому випадку вони можуть отримати опіки від сонця. Краще на деякий час залишити орхідею в півтіні, а потім перемістити її в сонячне місце. Це має знизити ризик опіків.

Що робити в цьому випадку

В'янення бутонів

Що робити у цьому випадку

В принципі, для орхідей цілком нормально час від часу втрачати свої бутони. Це не завжди означає, що ви не дбали про них належним чином. Ви повинні зрізати орхідею, якщо вона втратить всі свої квіти на одному стеблі і якщо від неї не виросли нові квіти, або якщо стебло вже жовте/коричневе. Є два варіанти:

  1. Щоб нові паростки почали швидко рости, обріжте стебло приблизно на 1 см над другим або третім сплячим бутоном.
  2. Варіант садівника: обрізавши стебло приблизно на 1 см над першим сплячим бутоном, ви дасте рослині більше часу для відновлення. Це змусить єдиний сплячий бутон перетворитися на новий квітучий паросток. Цей метод може зайняти більше часу для появи наступних квітів (до півроку), але орхідея винагородить вас сильнішими квітами та більш насиченими кольорами.

Пересадка орхідей

Покрокове керівництво

Пересадка орхідей Покрокове керівництво Крок 1
Пересадка орхідей Покрокове керівництво Крок 1

Настільні кашпо LECHUZA ідеально підходять для молодих орхідей. Субстрат знаходиться у пакеті всередині кашпо. Заповніть субстратом внутрішній горщик, залишаючи достатньо місця для кореневого кому.

Пересадка орхідей Покрокове керівництво Крок 2

Акуратно видаліть деревину та/або кору з коріння орхідеї. Скористайтеся цією можливістю, щоб відрізати старе гниюче коріння.

Пересадка орхідей Покрокове керівництво Крок 3

Помістіть свою рослину з кореневим комом на верхній шар субстрату. Заповніть внутрішній горщик до країв, використовуючи суміш субстрату, що залишилася. Якщо можливо, залиште повітряне коріння на поверхні.

Пересадка орхідей Покрокове керівництво Крок 4

Якщо акуратно постукати по кашпо кілька разів, субстрат зміститься і досягне більшого контакту з корінням орхідеї. Злегка натисніть пальцями, щоб орхідея була міцно закріплена всередині кашпо. Готово!

Кращі кашпо для орхідей: