Осінь у гостях

Сезонні рослини, що привертають увагу в прохолодну пору року

З кінцем літа у гераней, петуній та інших літніх рослин зазвичай минає пора цвітіння. Але сад, тераса та балкон не залишатимуться сумними.

Вічнозелені рослини, трави та сезонні рослини створюють теплу атмосферу восени та запрошують вас продовжити сезон на відкритому повітрі.

Cubico & Balconera
Cubico & Balconera

Шикарна осіння посадка

Оптимальний захист від вітру та негоди

Кашпо LECHUZA із колекцій Cottage та «Color» - вірні помічники в оформленні осіннього саду. Вони виготовлені з пластику, стійкого до негоди, морозів і можуть використовуватися на відкритому повітрі цілий рік.

Тепер не буде нудно:

Озимі рослини замінюють літні квіти та вносять свіжі відтінки в осінній сад. Верес, різнокольорова сніжна ягода, а також витривалі трави та багаторічники – чудовий вибір для цього сезону. Разом з декоративними гарбузами, ліхтарями та осінніми аксесуарами ваше місце відпочинку буде особливо затишним.

Декоративні гарбузи

Осіння прикраса з LECHUZA

Квіткові акценти для приємних моментів

Навіть восени стіл може бути красивим. Багато ідей і натхнення для прикраси столу можна знайти у природі!

Настільне кашпо PURO круглої форми - чудовий вибір для підготовки до Хеллоуїну. Від помаранчевого до пісочного – ви можете знайти відповідний відтінок для будь-якого декору. Щоб отримати жахливо красиву прикрасу на Хелловін, просто поєднайте його з саморобним ліхтарем з гарбуза.

Haloween

Різнобарвне листя, блискучі каштани, ароматний мох, шматочки кори створюють на столі особливий шарм. Осіння прикраса з гарбузами чудово доповнить картину.

Cozy Home
Cozy Home

Кашпо з колекції Color від LECHUZA у модних природних та сірих тонах будуть вірними супутниками у різні сезони. Вони знову і знову стають стильним елементом інтер'єру із сезонними рослинами. Кашпо з помаранчевими осінніми кольорами та кімнатними рослинами у ягідних тонах привносять нотку осені до інтер'єру.

Настав час створити затишок

Тепер стає затишно!

Восени природа грає у фарби: від яскраво-жовтогарячих, насичених червоних до теплих коричневих тонів. Прості предмети, кілька яскравих акцентів та осінні рослини змінюються простим та креативним декором. Створіть затишну атмосферу та гарний настрій у ці сірі дні.

креативне оформлення

Кашпо для барвистих осінніх композицій: