Романтичні жести на День святого Валентина

Кохання літає в повітрі

У День святого Валентина ми закохані одне в одного та отримуємо задоволення від того, що любимо наших близьких. Келих шампанського на сніданок, романтичний бранч та час, проведений разом.

І щоразу, коли в повітрі панує любов, квіти неодмінно підуть за вами! Хоча класичний зрізаний букет залишається свіжим лише кілька днів, ваші близькі можуть насолоджуватися весняними квітами разом із LECHUZA ще довше.

le_tw-gift-ideas_valentine_1

З любов'ю

Покажіть своє кохання за допомогою спеціальної колекції CUBE Glossy Kiss.

Кашпо серії CUBE Glossy "Kiss" у м'яких пастельних кремових, вишневих та цукеркових тонах стануть стильним будинком для квітів та рослин.

le_tw-gift-ideas_cube_glossy_kiss_collection

Поверхні кашпо мають лакове покриття із ефектом блиску. Цим блиском ви насолоджуватиметеся і після Дня Святого Валентина.
Стильний must-have!

Маленькі подарунки на будь-який випадок

Тут для вас!

Будь то день народження, чи подарунок без приводу – маленькі та чарівні кашпо виглядають чудово з квітучими рослинами. Вони обов'язково принесуть радість тому, хто їх отримає.
Сучасні любителі рослин полюблять квітучий антуріум в елегантному CUBE Glossy, а завдяки простій системі автополиву через гнот вони отримують оптимальну кількість води без необхідності пересадки!
Будь-яке кашпо LECHUZA стане чудовим подарунком з вашого боку.

Подарунки приносять радість

Даруйте квіти у кашпо YULA

У чудовому новому яскраво-рожевому кольорі колекція YULA ідеально підходить для презентації будь-якого квіткового подарунка. Чим більший розмір кашпо, тим більша рослина і тим більше ідей подарунків, які ви можете сховати під листям. YULA Flower – це стильна ваза, яка підійде до будь-якого букета.

НОВИНКА
%
Спеціальна пропозиція
НОВИНКА
%
Спеціальна пропозиція
le_tw-gift-ideas_yula
Знайдіть найкраще кашпо для вашого подарунку тут: