Жінка поливає свій посаджений салат

Щоб ваші рослини росли і цвіли, їм необхідні 3 головні речі: достатня кількість світла, живильний ґрунт і, звичайно ж, вода. Ми вам покажемо, наскільки простим може бути догляд за рослинами!

Як у природі

Іноді поливати рослини виявляється клопіткою справою: якщо полити дуже мало, то рослина засохне. А якщо дуже багато, утворюється застій вологи. Тому нами було розроблено інтелектуальну систему автополиву. Завдяки їй рослина бере стільки води, скільки їй необхідно на даний момент - як це і відбувається в природі.

Просто, ефективно та унікально!

Наша інтелектуальна система автополиву є імітацією природного оточення рослин. Субстрат LECHUZA-PON дає основні поживні речовини. Також він регулює надходження води до коріння, що забезпечує рослині необхідну кількість води без загрози утворення застою вологи.

На терасі висаджено кілька горщиків із колекції Stone LECHUZA.

Розкішна пишність!

Завдяки нашій системі автополиву, ви можете насолоджуватися розкішною зеленню та цвітінням рослин. Після пересадки легко перейти до живлення через систему автополиву. А як рослина почне харчуватися самостійно, залишиться лише стежити, щоб у ємності було достатньо води.

Жінка лежить на терасі між посадковими майданчиками LECHUZA.

Лише один раз полити і можна надовго забути!

Ємність для води всередині кашпо легко заповнити водою. Індикатор рівня води забезпечує контроль її наявності. Ну, а коли ємність наповнена, ви можете надовго розслабитися і навіть вирушити у відпустку чи відрядження. Ваші рослини живитимуть себе вологою самостійно.

'Фотографія з водою
'Фотографія з водою

Як працює система автополиву

Класична система

На дно внутрішнього горщика засипається субстрат LECHUZA-PON із комплекту, потім поміщаємо рослину. Після етапу приживання рослина забезпечує себе вологою самостійно. Вода надходить із резервуару для води.

  1. Посадка рослини Субстрат LECHUZA-PON, що входить в комплект поставки, насипати на дно кашпо. Потім помістити рослину і заповнити кашпо субстратом LECHUZA-PON або землею.
  2. Етап приживання У наступні 12 тижнів* рослину слід поливати звичайним способом зверху. Коли вона приживеться, можна переходити на залив води через систему автополиву.
  3. Етап поливу та сухий період Після етапу приживання при кожному наступному поливанні слід наповнювати ємність для води через шахту до позначки „max.“, видимої на індикаторі рівня води. Тепер, завдяки LECHUZA, ваша рослина забезпечуватиме себе водою самостійно. Якщо індикатор перебуває на позначці „min.“, то у рослини починається сухий період тривалістю від 2 до 10 днів*. Після кожного сухого періоду знову наповніть ємність через шахту до рівня „max.“.
Малюнок з поясненням класичної системи зрошення
Індикатор рівня води від CUBE Glossy 14

Індикатор рівня води: Деталі

Завдяки індикатору рівня води, ви завжди точно знаєте, чи потрібно поливати рослину чи ні. Тільки коли індикатор на позначці „min.“, можна долити воду. Вашим рослинам подобається, коли сухіше? Зачекайте кілька днів перед заповненням резервуара. Потім через поливальний отвір заповніть резервуар водою або добривом.

Гвинт для підлоги відкручений від BALCONERA

Гвинт у днищі: Практично для зовнішнього застосування

При використанні кашпо на вулиці просто викрутіть гвинтову пробку. Завдяки контролю переливу в резервуарі завжди залишається достатня кількість води. Надмірна вода витікає із кашпо. І навіть під час дощу вашій рослині не загрожує перезволоження..

Ще одна фотографія з водою
Ще одна фотографія з водою

Для невеликих настільних кашпо

Малюнок з поясненням гнотованої системи

Гнотова система: Пересадка не потрібна!

Все дуже швидко та просто: гніт потрібно вставити в транспортований горщик з рослиною.

  1. Підготуйте рідний горщик з рослиною і гніт з комплекту.
  2. Вставте гніт у дно рідного горщика з рослиною.
  3. Вставте рідний горщик із рослиною в кашпо LECHUZA. Полийте та насолоджуйтесь.
'Гнотова система - вставити гніт

Гнотова система - відмінно для маленьких квітів

Для рослин з коротшим корінням, які не заходять у резервуар з водою, підходять кашпо з гнотовою системою поливу. Вода та поживні речовини, що зберігаються в LECHUZA-PON, насичують коріння через гнот. За рахунок капілярної дії вони забезпечують збалансоване харчування рослин. Завдяки включеному до комплекту рослинному субстрату LECHUZA-PON, набори All-in-One-Sets одразу готові до використання.

Малюнок з поясненням гнотової системи