Правильне озеленення для кожної кімнати

Рослини не тільки роблять наші будинки більш зеленими та затишними, а й покращують мікроклімат у них. Ми розповімо вам, які рослини найкраще продемонструють свої сильні сторони та в якому приміщенні.

У стильних кашпо із системою автополиву від LECHUZA великі та маленькі кімнатні рослини мають відмінні умови для зростання. Вони можуть відіграти важливу роль у створенні відчуття добробуту у ваших чотирьох стінах.

Зелений та корисний будинок

Джунглі у вітальні

Більше, ніж просто декор

У поєднанні із сучасними кашпо LECHUZA, рослини створюють приємну домашню та сучасну атмосферу. Наприклад, крона ареки в CUBE Premium надає вашому інтер'єру завершальний штрих своїм класичним зовнішнім виглядом. Декоративна рослина надає екзотичних ноток великим кімнатам. Вона також виробляє повітря та очищає його, відфільтровуючи шкідливі речовини.

Спатифіллум, також відомий як "жіноче щастя", є ще однією прекрасною та невибагливою рослиною для кімнатного мікроклімату. Він відфільтровує токсини, такі як формальдегід або бензол, зволожує та очищає повітря від домішок, таких як ацетон або аміак.

Відмінний мікроклімат

Рослини для робочого місця

Є багато варіантів, як зробити офіс зеленим. Рослини пропонують хороший контраст із яскравими моніторами, очищають повітря та створюють приємну атмосферу. Великі зелені рослини також можуть допомогти знизити рівень шуму в офісах відкритого планування.

Класичні офісні рослини - це фікус та драцена. Вони виділяють багато кисню та вологи протягом дня через листя. Вони також швидко ростуть і, завдяки своїм широким листям, притягують погляд і прикрашають офіс.

Рослини в спальні для здорового сну

Рослини надають розслаблюючу дію та створюють відчуття затишку та спокою. Вони зволожують повітря та затримують частинки пилу. Таким чином рослини діють як зволожувачі повітря і користуються популярністю не тільки за свій зовнішній вигляд.

Сансевієрія – це освіжувач повітря, який вночі перетворює вуглекислий газ на кисень. Завдяки своєму тонкому силуету сансевієрія поміститься на вузьке підвіконня, тумбочку або полицю. Однак для цього рослинам слід уникати прямого сонця.

CLASSICO LS 28 сіро-коричневий блискучий

Кашпо CLASSICO LS у різних розмірах та кольорах стане відмінним партнером для всіх любителів рослин. В результаті пухнаста аралія або шеффлер також відчуває себе абсолютно щасливою в LECHUZA. Легка у догляді і віддає перевагу більш прохолодній температурі, зелена рослина підходить для спальні. Воно також регулярно виділяє кисень, сприяючи спокійному сну.

Зелені рослини для кухні

Ідеї, якщо мало місця

Епіфіти та тиландсії беруть вологу з повітря, допомагаючи боротися з надмірною вологістю та пліснявою. Папороті люблять тепле та вологе повітря, що робить їх придатними для кухні. Це невеликі рослини, які не займуть багато місця.

Також підходить для невеликих кухонь: з CUBE Glossy Triple ваші рослини добре доглянуті та красиво представлені. Після придбання рослини навіть не потрібно пересаджувати. Краще, залиште їх у рідному горщику. Вставте ґнот із комплекту кашпо LECHUZA у дно рідного горщика з рослиною. А потім вставте рослину в кашпо LECHUZA!

Для ванної кімнати

Ці рослини чудово підходять

Перетворіть свою ванну на справжній оазис! Рослини не тільки допомагають покращити клімат кімнати, але й надають заспокійливу дію на ваше самопочуття.

Аглаонема з великим, яскравим листям - це справжня знахідка для ванної кімнати. Аглаонема добре справляється з високою вологістю, але потребує освітлення. З іншого боку, хлорофітум легше доглядати, ніж будь-яку іншу кімнатну рослину. Його великою перевагою є те, що він тіньовитривалий. Це робить його придатним для маленьких темних ванних кімнат.

У поєднанні із сучасними кашпо LECHUZA ці зелені рослини можуть стати приємними та корисними аксесуарами для дому.

Тренд року

Рослини для душу

Вони очищають повітря, освіжають тіло та розум і є справжнім декоративним елементом для ванної кімнати. Бамбук, кучеряві рослини та алое віра особливо гарні в душі. Якщо простір обмежений, до душової рейки можна прив'язати пучок евкаліпту. Освіжаюче!

Рослини для душу
Відповідні партнери для ваших рослин: