Догляд за рослиною може бути таким простим

Після пересадки в LECHUZA рослини отримують рівно стільки вологи та поживних речовин, скільки їм необхідно для оптимального зростання. Регулярні поради щодо догляду більше не важливі. У вас більше часу для відпочинку у власній зеленій оазі.

Ми покажемо, як правильно та без особливих зусиль пересадити рослини у кашпо LECHUZA.

Як мені посадити рослину
у кашпо LECHUZA?

'Інструкції з посадки
Інструкції з посадки

Кожне кашпо LECHUZA постачається у вигляді набору "все-в-одному". Залежно від моделі до комплекту може входити зовнішнє та внутрішнє кашпо, сепаратор, субстрат PON, індикатор рівня води. Зберіть кашпо згідно інструкції.

'Інструкції з посадки

Тримайте під рукою LECHUZA-PON, інші субстрати від LECHUZA або ґрунт для рослин. Для невеликих кашпо кількість PON з комплекту є достатньою для всього обсягу кашпо.

'Інструкції з посадки

Додайте субстрат LECHUZA-PON як дренажний шар у внутрішній горщик. Це важливо для створення вологої зони усередині кашпо. Потім просто додайте зверху трохи ґрунту для рослин або додатковий об'єм LECHUZA-PON.

'Інструкції з посадки

Розмістіть рослину в кашпо звичайним способом. Не очищайте повністю коріння від рідного ґрунту. Потім заповніть кашпо субстратом PON або ґрунтом.

Покупка - "гніт" - готово!

Проста система гнотового поливу LECHUZA

Ви можете вставити в кашпо квіти та кухонні трави без повноцінної пересадки! Просто вставте ґнот у горщик з рослиною і помістіть його в LECHUZA.

Жодних пересадок завдяки гнотовій системі LECHUZA
Практичний сепаратор для посадки LECHUZA

Практичний сепаратор пропонує можливість перетворити вже існуючі кашпо з гнотовою системою поливу LECHUZA на модель з повноцінною пересадкою рослин.
Ось як це працює: помістіть сепаратор, наприклад, у CUBE Color 14. Заповніть кашпо посадковим субстратом і пересадіть свою рослину. Завдяки сепаратору тепер ви також можете скористатися класичною оригінальною системою поливу LECHUZA.

Пересадка

Відповідне кашпо для рослин будь-якого розміру

LECHUZA має відповідні кашпо для рослин будь-якого розміру - так що ви можете легко пересадити свої рослини!
Для цього вийміть їх із старого кашпо. Якщо коріння проросло через сепаратор, обережно витягніть його. При необхідності обріжте кінці коренів нижче дна сепаратора. Ця процедура, що омолоджує, для вашої рослини буде стимулювати зростання коренів. Якщо ваша рослина повністю обплела сепаратор своїм корінням, видаліть весь кореневий грудок, включаючи сепаратор. Пересадіть рослину в кашпо більшого розміру