Кімнатні рослини для робочого простору

Робочі будні дуже змінилися останнім часом. Раніше було цілком нормально їздити на роботу щодня, обговорювати нові проекти за чашкою кави або сидіти в офісі з кількома колегами. Зараз же багато хто працює з домашнього офісу.

Будь то за обіднім столом або в окремому кабінеті – атмосфера та робоче середовище у будь-якому випадку мають бути підходящими. Не можна не брати до уваги зелені рослини. Вони створюють затишок, очищують повітря та полегшують концентрацію уваги на завданнях.

CUBE Glossy 14 розташовані на буфеті з рослинами

Стиль для домашнього офісу

Модульна система Pila

Завдяки модульній системі, з PILA можна легко та гнучко прикрасити домашній офіс. Стильні кашпо PILA із системою автополиву у поєднанні з практичним відсіком для зберігання пропонують безліч креативних варіантів дизайну робочого місця та місця для зберігання різних предметів.

Чоловік ставить PILA один на одного

Завдяки модульній системі до трьох елементів для посадки або зберігання можна розмістити один на одному. Вітальня з джунглями плавно переходить у домашній офіс. А коли потеплішає, домашній офіс та квіти можна легко перенести на балкон чи терасу завдяки практичним роликам.

Відмінний мікроклімат для свіжих ідей

Кімнатні рослини роблять будинок більш комфортним та забезпечують здоровий клімат у приміщенні. Багато зелених рослин повертають у повітря майже 90 відсотків води, яку вони споживають. Також вони утримують частинки пилу і таким чином діють як природний зволожувач. Такі рослини, як спатифіллум та калатея не тільки привертають увагу, особливо в домашньому офісі, але й виділяють кисень.

Хороше самопочуття та ефективна робота

Одне можна сказати, напевно: зелене робоче місце робить роботу легше! Рослини розслаблюють та створюють приємний баланс повсякденного життя. З LECHUZA легко створити маленький зелений рай у своєму будинку, який потребує невеликих зусиль. У кашпо з автополивом рослини дбають про себе як у природі. Через резервуар для води вони отримують рівно стільки вологи та поживних речовин, скільки їм необхідно для оптимального зростання.

Наші найкращі кашпо для домашнього офісу: