Літо, сонце та час на відкритому повітрі

Квітучі сади з мінімальним зусиллям поливу

Літо – це час на відкритому повітрі! Нарешті, теплі дні знов тут, і ви можете насолоджуватися літом. Створіть за лічені хвилини стильний рай для рослин, забезпечтавши їм чудове місце в кашпо LECHUZA. А завдяки системі автополиву, немає потреби у щоденному поливі.

Квітучі сади з мінімальним зусиллям поливу
'Догляд за рослинами без турбот і щоденного поливу

Ортагінальна стастема автополиву LECHUZA

Догляд за рослинами без турбот та щоденного поливу

завдяки інтелектуальній системі поливу LECHUZA, регулярний полив пішов у минуле. Рослини піклуються про себе самі. В основі кашпо знаходиться резервуар для води, який, залежно від моделі, може вміщувати до 26 л води. З нього рослини п'ють стільки води, скільки їм потрібно, як у природі. Знімний гвинт у дні кашпо дозволяє стекти зайвій воді у разі дощу під час розміщення кашпо на вулиці. Таким чином, догляд за рослинами вимагає мінімальних зусиль навіть коли ви у відпустці.

Відмінно для відпочинку на природі - чудово для спекотних днів

Вічний універсал CUBICO з його витонченим шармом можна використовувати будь-де. Завдяки великому резервуару для води виключається небезпека висихання рослин. Наприклад, у CUBICO Color 40 об'єм ємності для води – близько 8 літрів!

завдяки гармонійним кашпо CUBETO та CANTO з фактурою під камінь, рослини не тільки постачаються великою кількістю води, але й виглядають природно та сучасно.

Вітальня просто неба

Насолоджуйтесь літом

З кашпо колекції Cottage так легко створити свою власну вітальню просто неба. Кашпо LECHUZA, BALCONERA можна розмістити в стилі кантрі на красивій лавці в саду, у той час як строкаті квітучі рослини створюють приємну тінь разом CUBICO Cottage.
З системою автополиву ви можете насолоджуватися літнім бризом і не думати про наступний полив рослин.

Великий резервуар для води для споживання рослин у спекотні дні: